סרטון תדמית

למעלה מ-10 שנים של סרטונים 10

סרטון תדמית הוא המדיה הדיגיטלית הכי אקטואלית כיום. וזאת לאור הממשקים הקלים להצגת סרטון, לדוגמא רשתות חברתיות, אימייל, יו טיוב, וואטאפ וכו… סרטון תדמית הוא הכלי היעיל ביותר למיתוג ושיווק העסק שלך, סרטון תדמית מקצועי יאפשר לך לספר על עצמך ועל העסק שלך, להסביר על המוצר או השירות שאתה מציע, להציג חוות דעת מלקוחות מרוצים ולמעשה להעביר כל מסר הנוגע לעסק שלך ויכול לקדם אותו. ולא פחות חשוב, הוא יאפשר לך לעשות זאת באופן ממוקד, ענייני ומעניין.

סרטוני תדמית מתחלקים לכמה סגנונות

סרטון אנימציה

זהו סרטון תדמית שהמסר בו הינו ויזואלי ומילולי. הוא נחשב לסרטון הכי אפקטיבי להסברה וזה בזכות אין ספור האפשרויות להצגת המסר והעברתו בצורה מרשימה וקלה. החסרון של הסרטונים הללו, הוא ההשקעה הכספית הגדולה. סרטון זה מתאים לכל עסק, במיוחד אם רוצים מסר קליל והומוריסטי.

סרטון פרונטלי הסברתי

סרטון תדמית זה מיועד להעברת מסר, בעיקר מילולי, לצופה. פרזנטור (=מציג/שחקן) מצולם, כשמאחוריו מסך ירוק או לבן, לעיתים משלבים בסרטון פוטג׳ים (=סרטונים מצולמים) שמעצימים את המסר בצורה ויזואלית. היתרון בסרטונים אלה, הינה הרגשת אמון שמקבל הצופה והעלות הנמוכה בעריכה. מאידך יש לבחור פרזנטור טוב שיוכל להעביר את המסר באופן משכנע ואמין.

סרטון דינמי

סרטון תדמית המכיל פוטג׳ים ( חומר מצולם ) מקוריים ומגוונים, בשילוב של מוזיקה שמשתלבת בקצב החלפת התמונות או התקדמות הסרטון. אלו סרטונים נפוצים מאוד, שהמסר המועבר בהם, הוא בעיקר ויזואלי ומשולבים בהם טקסטים כתובים או מוקראים (סרטונים אלה שכיחים מאוד לדוגמא בפרומואים לסרטי קולנוע ולצילומי אקסטרים).

אז איך הסרטון תדמית של העסק שלנו יצליח להיות מיוחד יותר?

-התשובה נמצאת הנקודת המבט של הצופה. ישנם הרבה מאוד דרכים להשפיע על הצופה לקבל חוות דעת טובה - הסרטונים שלנו מתמקדים בעיקר בצופה ובדרך שהוא ירצה לראות את המסר. העברת המסר בצורה אגריסיבית, הסבר מיותר, פגיעה או זלזול באינטילגנציה של הצופה ואיכות ירודה של פוטג׳ים, לא מאפשרים לצופים לקבל חוות דעת טובה על הסרטונים שמוצגים להם. אנחנו שמים לב לפרטים הקטנים והניואנסים שדווקא יותר מרשימים את הלקוחות. המוצר הסופי הוא סרטון שקולע למטרה ועונה על הצרכים שלך כלקוח/ה שלנו בצורה היעילה ביותר!

מה היתרון שלנו?

  • מתאר את המוצר/בית העסק שלכם בצורה ברורה ומעניינת
  • משלב אלמנטים קולנועיים שמושכים את הלקוחות אליכם
  • אלמנטים בתלת מימד ועריכת אנמציות מתקדמות
  • ציוד הקלטה מתקדם, הקלטה באולפן ביתי
  • סרטונים למוצר הנדסי - מבוסס על קובץ סוליד ותוכנות הנדסיות אחרות
  • ציוד צילום מתקדם - צילומי אוויר, מערכת פרומפטר, מסך ירוק וכו...
  • כולל בניית לוגו ומעטפת גרפית לעסק שלכם
  • רעיונות יצירתיים ביותר, אין צורך ברעיון מצידכם